• 1402/08/28 - 22:04
  • - تعداد بازدید: 89
  • - تعداد بازدید کنندگان: 86
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

برگزاری مراسم جشن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س)، روز پرستار و روز کتابدار

همزمان با گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و روز کتابدار، مراسم جشن روز پرستار یکشنبه(۲۸آبان ماه) در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد.

38683.mp3 برگزاری مراسم جشن میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س)، روز پرستار و روز کتابدار
به گزارش روابط عمومی مفدا ایران؛ همزمان با گرامیداشت ولادت حضرت زینب کبری(س)، روز پرستار و روز کتابدار مراسم جشن روز پرستار با حضور ریاست دانشکده پرستاری و مامایی و ریاست دانشکده مدیریت و جمعی از مسئولین و پرستاران مراکز تابعه همراه با برنامه های متنوع از جمله ؛مسابقات و اجرای موسیقی سنتی و...روز یکشنبه (۲۸آبان ماه ۱۴۰۲) در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده  پرستاری و مامایی برگزار شد.
 
دکتر محمد عباسی رییس دانشکده پرستاری و مامایی در این مراسم ضمن عرض تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار و کتابدار با بیان اینکه، مقام پرستاری آنقدر با ارزش و قابل تقدیر است که همه روز را می توانیم روز پرستار بدانیم لذا این شغل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 
در ادامه این مراسم دکتر عزیز رضاپور سرپرست دانشکده مدیریت از زحمات والای پرستاری تقدیر کرد و اظهار داشت : پرستاران خانم و آقا باید امانت دار بیماران خود باشند، تا بتوانند در این عرصه گام های موثری را برای بهبود بیماران بردارند .
 
وی تاکید کرد : پرستاری شغل پر زحمت و طاقت فرسایی است که تمام پزشکان این عرصه باید با دل و جان در خدمت بیماران خود باشند تا بتوانند خدمات ارزنده را به کلیه بیماران ارائه دهند .
 
شایان ذکر است؛ در این برنامه، از نمایندگان هیئت علمی گروه های کتابداری (خانم دکتر اسد زندی) و پرستاری ( خانم دکتر بزرگ زاد) با اهدای لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفتند.
  • گروه اخبار : گروه های محتوا
  • کد خبر : 38683
:
کلیدواژه ها
ادمین سایت
خبرنگار

ادمین سایت

تصاویر

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings