• 1403/04/19 - 07:53
  • - تعداد بازدید: 20
  • - تعداد بازدید کنندگان: 18
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

تقدیر از واحد بهداشت معاونت فرهنگی دانشجویی در رویداد باورآفرینان

رویداد باورآفرینان با هدف معرفی طرح ها و ایده های دوستدار محیط زیست در راستای ایجاد دانشگاه دوستدار محیط زیست به میزبانی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار شد.

335714.mp3 تقدیر از واحد بهداشت معاونت فرهنگی دانشجویی در رویداد باورآفرینان

به گزارش «مفدا ایران» و به نقل از روابط عمومی واحد بهداشت اداره سلامت دانشجویی دانشگاه، رویداد باورآفرینان در روزهای 17 و 18 تیر ماه در مرکز همایش های رازی با هدف ایجاد بستر مناسب برای دستیابی به شاخص های دانشگاه دوستدار محیط زیست برگزار شد.

در این رویداد گروههای دانشجویی، کارمندی و اساتید به معرفی طرح ها ، ایده ها و تجربیات خود در زمینه حفظ و مراقبت از محیط زیست پرداختند.

گفتنی است؛ واحد بهداشت معاونت فرهنگی دانشجویی هم با ارائه تجربه موفق خود در اجرای طرح تفکیک پسماند خشک و تر و نتایج حاصل از آن مورد تقدیر از سوی معاونت تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

لازم به ذکر است؛ با مشارکت آگاهانه کارکنان معاونت در مدت نزدیک به دو سال از شروع طرح میزان 600 کیلوگرم پسماند خشک و قابل بازیافت به شهرداری منطقه 2 تهران تحویل داده شده است. ماحصل این مشارکت احیای 30 هزار هکتار جنگل،4 میلیون لیتر آب و 40 هزار کیلووات برق می باشد که بسی جای خوشحالی و غرور دارد.

در این مدت تعداد 36 گلدان به عنوان هدیه مشارکت به همکاران تقدیم شد.

امید است با همراهی و همکاری بیش از پیش کارکنان فهیم معاونت گامی موثر در جهت حفظ و احیای محیط زیست برداریم .

و نکته پایانی اینکه " فقط یک زمین برای زندگی داریم"

  • گروه اخبار : گروه های محتوا
  • کد خبر : 335714
:
خانم  همراز اداره سلامت
خبرنگار

خانم همراز اداره سلامت

تصاویر

Template settings