• 1403/04/10 - 22:43
  • - تعداد بازدید: 44
  • - تعداد بازدید کنندگان: 38
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

برگزاری اختتامیه دانشگاهی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دانشگاه ایران

اختتامیه دانشگاهی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، با همت اداره توسعه فعالیت‌های قرآنی و کانون قرآن و عترت این دانشگاه، در روز دوشنبه 4 تیرماه 1403 در سالن آمفی تئاتر معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

335400.mp3 برگزاری اختتامیه دانشگاهی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در دانشگاه ایران

به گزارش «مفدا ایران»، در راستای ترویج فرهنگ قرآن و عترت و تشویق نخبگان این حوزه، اختتامیه دانشگاهی بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، با همت اداره توسعه فعالیت‌های قرآنی و کانون قرآن و عترت این دانشگاه، در روز دوشنبه 4 تیرماه 1403 در سالن آمفی تئاتر معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور معاون فرهنگی دانشگاه، استاد تفسیر قرآن و مسئول مرکز توسعه پژوهش‌های میان رشته‌ای معارف اسلامی، جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه و برگزیدگان این دوره از جشنواره همراه بود، پس از سخنرانی و تلاوت قرآن کریم، از برگزیدگان کشوری و دانشگاهی جشنواره در رشته‌های آوایی، معارفی، پژوهشی و هنری با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

در پایان این مراسم معنوی، با قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان در مراسم نیز جوایزی اهدا شد.

لازم به ذکر است که بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، با هدف شناسایی و معرفی نخبگان قرآنی در رشته‌های مختلف و ایجاد انگیزه برای تعمیق و گسترش فرهنگ قرآنی در بین دانشگاهیان، برگزار می‌شود.

لینک تصاویر:   https://mefda.ir/photo/384882/

 

  • گروه اخبار : گروه های محتوا
  • کد خبر : 335400
:
کلیدواژه ها
ادمین سایت
خبرنگار

ادمین سایت

Template settings