• 1402/08/28 - 09:02
  • - تعداد بازدید: 19
  • - تعداد بازدید کنندگان: 19
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

(یکم تا ۳۰) آذرماه زمان ثبت نام برای حضور در شصت و دومین جایزه « بنیاد البرز ۱۴۰۳ »

بازه زمانی ثبت نام دانشجویان برای حضور در شصت و دومین دوره جایزه بنیاد البرز ویژه نخبگان از (یکم تا ۳۰ آذرماه) امسال است و زمان برگزاری جایزه بنیاد البرز همایش (۱۴۰۳) می‌باشد.

38577.mp3 (یکم تا ۳۰) آذرماه زمان ثبت نام برای حضور در شصت و دومین جایزه « بنیاد البرز ۱۴۰۳ »

به گزارش مفدا ایران، بر اساس شیوه نامه و طبق زمان بندی مندرج در پوستر فراخوان، علاقه مندان و دانشجویان علوم پزشکی نیز می توانند طی بازه زمان تعیین شده جهت ثبت نام به سامانه مربوطه مراجعه و مدارک خود را بارگذاری کنند.

در راستای تحقق نیت واقف، مقرر است به مناسبت تقارن با شصت و یکمین سال تأسیس بنیاد فرهنگی البرز، همایش ملی «جایزه البرز ۱۴۰۳» در بخش نخبگان، با هدف تکریم اهالی علم و تجلیل از دانشمندان، فناوران، دانشگاهیان و حوزویان برتر سراسر کشور، طی مراسمی در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ برگزار شود.
در فراخوان این دوره، دانشمندان جوان، فناوران، طلاب علوم دینی و دانشجویان می‌توانند از یکم آذرماه سال جاری تا پایان همین ماه با مراجعه به سایت جایزه البرز به نشانی www.alborzprize.ir (بخش جایزه نخبگان)، نسبت به دریافت و مطالعه آیین‌نامه جایزه البرز ۱۴۰۳ در هر بخش مبادرت ورزند و در صورت واجد شرایط بودن، در سامانه جایزه البرز ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت نام یک‌ ماه تعیین شده است. با توجه به ضرورت پالایش مستندات دریافتی و راستی آزمایی آن‌ها از طریق استعلام از مراجع مربوطه و انجام داوری، مشابه سال‌های گذشته، این زمان به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.


با پایان مهلت یک ماهه ثبت‌نام، آیین داوری و انتخاب نهایی از میان افراد واجد شرایط به تفکیک توسط هیئت انتخاب جایزه البرز برگزار می‌شود و با انتخاب برندگان نهایی باسابقه‌ترین جایزه علمی کشور، از ایشان با اعطای گواهی جایزه البرز همراه با جوایز نقدی تجلیل به‌عمل می‌آید.
دانشجویان داوطلب در تمامی رشته‌ها شامل فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، هنر، کشاورزی و علوم پزشکی، از سراسر کشور در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی‌ارشد، دکتری عمومی، دکتری تخصصی و دکتری تخصصی بالینی از دانشگاه‌های دولتی، غیرانتفاعی و پژوهشگاه‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ همچنین دانشگاه‌های آزاد اسلامی، پیام نور، فنی و حرفه‌ای، علمی و کاربردی و فرهنگیان، در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند در این رقابت شرکت کنند. ضمن اینکه طلاب علوم دینی از حوزه‌های علمیه سراسر کشور نیز در همین بازه زمانی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در سایت جایزه البرز به نشانی www.alborzprize.ir (بخش جایزه نخبگان) ثبت‌نام کنند.

برای دریافت شیوه نامه جایزه البرز لینک زیر را کلیک نمایید:

http://www.mefda.ir/d/2023/11/18/0/1203378.pdf?ts=1700319111344

  • گروه اخبار : گروه های محتوا
  • کد خبر : 38577
:
کلیدواژه ها
ادمین سایت
خبرنگار

ادمین سایت

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings