دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • پایگاه معاونت در مفدا
  • مرکز مشاوره دانشجویان

دبیرکل شورای صنفی دانشجویان انتخاب شد

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۴/۱۴ | 

اولین جلسه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه در دوره جدید با موضوع انتخاب دبیرکل شورای صنفی دانشجویان در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی همت برگزار شد.

- در ابتدای جلسه جناب آقای هاشمی ضمن تشکر از دبیرکل و اعضای شورای صنفی سال قبل، شورای صنفی و عملکرد این شورا در چهارچوب آیین نامه‌های قانونی را در نیل به اهداف دانشگاه نسل سوم بسیار مهم و تاثیرگذار خواندند.

- گزارشی از عملکرد شورای صنفی دوره قبل توسط آقای علیرضا محمدحسینی به نمایندگی از سرکار خانم طاهری (دبیرکل شورای صنفی دوره قبل) ارائه گردید.

- دبیران دانشکده‌ها و خوابگاه‌ها به معرفی خویش پرداختند.

- با سخنان جناب آقای دکتر شفائی در خصوص تشکر از شورای صنفی دوره قبل، نقش موثر دبیرکل شورای صنفی در پیشبرد امور و لزوم تعامل و پیگیری مستمر مسائل از سوی دبیر کل شورای صنفی با پایبندی کامل به قوانین و آیین‌نامه‌ها، انتخاب دبیر کل شورای صنفی با اعلام کاندیداتوری پنج نفر از دبیران آغاز شد.

- آقایان حسن نادری، امیر رضا شکری، علیرضا محمدحسینی و خانم‌ها فائزه عباسیان و فاطمه بهرامی به عنوان کاندیدای دبیر کلی شورای صنفی در فرصت ۵ دقیقه‌ای به اعلام برنامه‌های خویش پرداختند.

- پس از اعلام برنامه توسط کاندیداها، سوالاتی توسط دبیران شورای صنفی در خصوص برنامه‌های اعلام شده صورت گرفت.

- رایگیری با حضور بیست نفر از بیست و دو دبیر و نماینده شورای صنفی خوابگاه‌ها و دانشکده‌ها برگزار شد. (نمایندگان شورای صنفی خوابگاه آمل و دانشکده مدیریت حضور نداشتند.)

- آرای دبیران شورای صنفی جمع آوری شده و جناب آقای علیرضا محمدحسینی با کسب ۱۱ رای از ۲۰ رای به عنوان دبیرکل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه انتخاب شدند.

- مقرر شد جلسه بعدی شورای صنفی با حضور مدیران معاونت دانشجویی، بیست و سوم تیرماه برگزار گردد.CAPTCHA code
دفعات مشاهده: 80 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر